Košarka

FINALE Univerzitetne košarkarske lige 2021/22 ❋ 25.4. ❋ Srednja Zdravstvena Šola Ljubljana

V ponedeljek, 25. 4. 2022 bo na Srednji zdravstveni šoli Ljubljana (Poljanska cesta 61) potekalo FINALE Univerzitetne košarkarske lige 2021/22.Navijačice in navijači vabljeni, da pridete in spodbujate svoje fakultetne kolege, prijatelje ali soigralce/ke v klubih, saj verjamemo, da bo le tako motivacija vseh udeležencev finalnega dela tekmovanja na najvišjem mogočem nivoju.

🏀 Časovnica finalnega turnirja UKL 2021/22:

➡️16.10 – 17.10: Tekma za 3. mesto ženske FILOZOFSKA FAKULTETA : FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO/FAKULTETA ZA UPRAVO
➡️17.25 – 18.30: Tekma za 3. mesto moški FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO : FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO
➡️18.30 – 18.45: Podelitev za 3. mesto v ženski in moški kategoriji
➡️19.05 – 20.10: Tekma za 1. mesto ženske FAKULTETA ZA ŠPORT : MEDICINSKA FAKULTETA
➡️20.45 – 21.55: Tekma za 1. mesto moški EKONOMSKA FAKULTETA : FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO
➡️21.55 – 22.20: Podelitev za 1. in 2. mesto v ženski in moški kategoriji:
– Podelitev ženske in moški 1. mesto
– Podelitev ženske in moški 2. mesto
– Podelitev MVP ŽENSKA in MVP MOŠKI

Vljudni vabljeni in srečno vsem ekipam! Dogodek bodo omogočili:
– Športna zveza Univerze v Ljubljani
– Spalding
– Dassašport d.o.o
– Študentski Kampus
– Clever Fit 

Drage prijateljice, dragi prijatelji univerzitetne košarke,

z univerzitetno košarkarsko ligo 2021/2022 začenjamo v ponedeljek, 8. 11. 2021 ob 18:10 uri v športni dvorani Srednje zdravstvene šole Ljubljana, Poljanska cesta 61.

Ob tej priložnosti bi radi opozorili vse igralce in igralke, da morate za udeležbo na tekmovanju izpolnjevati pogoj PCT. V nadaljevanju prilagamo spored uvodnega tekmovalnega kroga UKL:

Spored tekem 08.11.2021:

Skupina A (moški):
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo : Filozofska fakulteta   08.11.2021 ob 18:10
Pedagoška fakulteta : Pravna fakulteta   08.11.2021 ob 19:15

Skupina B  (moški):
Medicinska fakulteta : Fakulteta za matematiko in fiziko  08.11.2021 ob 20:20

Fakulteta za farmacijo : Fakulteta za arhitekturo  08.11.2021 ob 21:25

Želimo vam obilo uspeha in športnih užitkov, seveda vse v duhu fair play-a.

PRIJAVLJENE EKIPE V MOŠKI IN ŽENSKI KATEGORIJI:

MOŠKE EKIPE

1FKKTFakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
2EFEkonomska fakulteta
3PFPravna fakulteta
4FSPFakulteta za šport
5FFFilozofska fakulteta
6FRIFakulteta za računalništvo in informatiko
7MFMedicinska fakulteta
8FUFakulteta za upravo
9FFAFakulteta za farmacijo
10FSFakulteta za strojništvo
11FGGFakulteta za gradbeništvo in geodezijo
12FEFakulteta za elektrotehniko
13BFBiotehniška fakulteta
14FMFFakulteta za matematiko in fiziko
15FAFakulteta za arhitekturo
16FDVFakulteta za družbene vede
17PeFPedagoška fakulteta
18ZFZdravstvena fakulteta

ŽENSKE EKIPE

1      FF      Filozofska fakulteta

2      FSP    Fakulteta za šport

3      MF      Medicinska fakulteta

4      FRI     Fakulteta za računalništvo in informatiko

5      FKKT/FU   Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo/Fakulteta za upravo